Niepubliczne

Zadzwoń! 22 843 05 19
  • oprzedszkolu
    O przedszkolu

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik jest wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod numerem 268 PN.

Nasza placówka powstała z przekonania, że wychowanie przedszkolne jest istotnym szczeblem w edukacji (więcej…)

• budynek
    Budynek

Nasze słoneczne i przytulne przedszkole znajduje się w zacisznej, willowej części Mokotowa.

Budynek przedszkolny jest dwupiętrowy, nowoczesny, przestronny i doskonale wyposażony.Posiada pięć sal dydaktycznych, jadalnię, salę gimnastyczną, logopedyczną oraz atrakcyjny (więcej…)

• nauczyciele
    Nauczyciele

Nasza kadra, to zespół składający się wyłącznie z wykształconych, z kilku i kilkunastoletnim doświadczeniem nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowania przedszkolnego oraz nauczycieli specjalistów logopedy, psychologa.

W swojej pracy wykorzystujemy najnowsze koncepcje i metody (więcej…)

• rodzice
    Rodzice

Uważamy, że partnerska współpraca z rodzicami jest koniecznym elementem, aby wychowanie i edukacja powierzonych nam dzieci, odbywała się zgodnie z najwyższymi standardami. W naszym przedszkolu z uwagą wsłuchujemy się w oczekiwania, realizujemy sugestie i szanujemy (więcej…)

• plandnia
    Plan dnia

Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:00. Nasza placówka czynna jest również podczas wakacji i dostępna dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola w trakcie roku szkolnego. Istnieje możliwość organizacji na terenie przedszkola zaczarowanych weekendów. (więcej…)

• grupywiekowe
    Grupy wiekowe

Do naszej placówki uczęszczają dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Najstarsze, czyli pięciolatki i sześciolatki ( z orzeczeniem o odroczeniu obowiązku szkolnego ), pod czujnym okiem doświadczonych pedagogów, odbywają roczny obowiązek przedszkolny tzw. klasę zerową „0”. W przedszkolu funkcjonuje 5 oddziałów, (więcej…)

• Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
      Tata Leny
    • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
      i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
      Rodzice Jasia
    • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
      Mama Krzysia
    • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
      Rodzice Gabrysi
    • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
      Rodzice Mateusza
    • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
      Rodzice Maxa
    • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
      Mama Hani
    • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
      Rodzice Gabi
    • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
      Rodzice Konrada
    • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
      Rodzice Zosi
    • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
      Mama Henia, Tereski i Zyzia