Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

grudzień, 2019

02gru(gru 2)09:0013(gru 13)17:00AKCJA CHARYTATYWNA – KUP BILET NA PRZEDSTAWIENIE - POMÓŻ POTRZEBUJĄCYM

szczegóły wydarzenia

Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia naszej tegorocznej akcji charytatywnej. W tym roku pod hasłem ” Kup bilet – cegiełkę na przedstawienie – pomóż potrzebującym ” po raz siódmy organizujemy pomoc świąteczną . Swoją cegiełką chcemy wesprzeć Fundacji Onico, która pomaga placówkom opiekuńczo – wychowawczym a także domom interwencyjnym.
Jak wspomóc naszą akcję ? wystarczy wykupić bilet na przedstawienie świąteczne swojego dziecka.
Bilety – cegiełki- zaproszenia będzie można kupić w minimalnej kwocie 10 zł, maksymalna kwota zależy od Państwa hojności.
Za zebrane fundusze zakupione zostaną kosmetyki: żele pod prysznic, dezodoranty w kulce, szampony, perfumy a także zestawy kolorowych poduszek – pluszaków.
Z GÓRY DZIĘKUJEMY ZA WIELKIE SERCA, BO CO ROKU ZBIÓRKA POBIJA REKORD POPRZEDNIEJ.

więcej

godzina

2 (Poniedziałek) 09:00 - 13 (Piątek) 17:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE oraz Przedszkolaki z Rodzicami

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X