Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

grudzień, 2017

04gru(gru 4)10:0021(gru 21)16:00AKCJE CHARYTATYWNE – „ MAM SERCE ”, „PROMYCZEK ”

szczegóły wydarzenia

Bardzo serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia naszej tegorocznej akcji charytatywnej.
W tym roku pod hasłem ” Każdy może zostać Świętym Mikołajem ” po raz piąty organizujemy pomoc świąteczną dla Fundacji MAM SERCE, Hospicjum Dziecięcego Płomyczek oraz dla Domu Dziecka.
Od 4.12 w sekretariacie zostaną wystawione dwa wielkie, opisane pudła, do których będą mogli Państwo wkładać swoje dary. Zbierać będziemy dla :
1.Fundacji MAM SERCE – nowe zabawki : klocki, gry planszowe, lalki, piórniki, pluszaki, maskotki
2. Hospicjum DZIECIĘCEGO PROMYCZEK- Emolium emulsja do ciała, Emolium żel do kąpieli,
Bepanthen maść do ciała, Octenisept.
3. Placówki Opiekuńczo Wychowawczej w Płocku- Dla starszych dzieci kosmetyki: żele pod prysznic, dezodoranty w kulce, antyperspiranty szampony, perfumy. Zestawy kosmetyków dla młodszych dzieci chłopców z postaciami z bajek Batman, Spiderman, dla dziewczynek Barbie, Elsa z Krainy Lodu itp.

DZIEKUJEMY ZA WIELKIE SERCA.

więcej

godzina

4 (Poniedziałek) 10:00 - 21 (Czwartek) 16:00

miejsce

Fundacja MAM SERCE

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK oraz Fundacja Mam Serce

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X