Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2016

20cze(cze 20)09:0024(cze 24)12:00BEZPIECZNE WAKACJE – CYKL ZAJĘĆ PROZDROWOTNYCH

szczegóły wydarzenia

W tym tygodniu podczas zgromadzenia sejmiku przedszkolnego będziemy szukać argumentów za wakacyjnym wyjazdem nad morze lub w góry. Przy okazji realizacji tematu odbędzie się cały cykl zajęć prozdrowotnych – co to znaczy być bezpiecznym w górach i nad morzem? Dodatkowo poznamy wybrzeże Bałtyku ( państwa ) w opowiadaniach, piosenkach i zabawach dla dzieci , ciekawostki dotyczące żeglugi, latarni morskich, portów, bogactw morskich i zwierząt , żyjących w wodnym środowisku. Wspólnie z Rodzicami wykonamy plakat Wzorowego turysty. Dzień pt. „ Bezpiecznie w górach ” – przygotuje do wyjazdu w góry. Przedszkolaki dowiedzą się – jak spakować plecak czyli niezbędny ekwipunek, co jest potrzebne i dlaczego ? Podsumowując dzień odegramy scenki dramowe i powtórzymy telefony alarmowe. Na koniec wykonamy tablicę informacyjną pt. Savoir – vivre na szlaku ! Przed naszymi absolwentami pierwsze samodzielne wyjazdy, jesteśmy pewni , że będą bawić się dobrze i bezpiecznie !

więcej

godzina

20 (Poniedziałek) 09:00 - 24 (Piątek) 12:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X