Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

grudzień, 2020

03gru08:0015:00DZIEŃ SPECJALNY - DZIEŃ RENIFERA - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy mamy nadzieję, że kolejny Dzień Specjalny – Dzień Renifera będzie okazją do znakomitej zabawy!
W tym dniu dowiecie się kim są najważniejsi pomocnicy Św. Mikołaja. Poznacie ich imiona, zainteresowania i rolę w świątecznym zaprzęgu.
Przeczytacie o najzabawniejszych przygodach rodzinnych Kometka, Amorka, Błyskawicznego, Fircyka, Pyszałka, Tancerza, Złośnika, Profesorka oraz Rudolfa Czerwononosego. Ubrani na brązowo w reniferowych rogach z czerwonymi nosami weźmiecie udział w kółku kulinarnym. Zrobicie na nim według przepisu p. Mikołajowej ulubione smakołyki zwierzaków: pasty kanapkowe, ciasteczka, ciasta i musy warzywno – owocowe.
Na zakończenie dnia specjalnego w każdej grupie powstanie kącik tematyczny pt. Renifer znajdą się tam książki, maskotki, figurki i bajki. Najstarsze grupy przygotują prezentację pełną ciekawostek z życia reniferów np. futro ich składa się z dwóch warstw a oczy latem są złote a zimą niebieskie. Wszystkim życzymy udanej zabawy.

więcej

godzina

(Czwartek) 08:00 - 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X