Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

grudzień, 2019

05gru09:0012:00DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ ORZECHA – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice,
Pragnąc kształtować prawidłowe zwyczaje żywieniowe naszych podopiecznych – do zdrowej zbilansowanej diety, tematycznych kółek kulinarnych naszą tradycją stał się cykl zajęć i zabaw dydaktycznych – pt. DNI SPECJALNE – NAUKA ZDROWEGO ŻYWIENIA PRZEZ ZABAWĘ.
W czwartek czeka nas dziewiąty Dzień specjalny – Dzień Orzecha. Proponujemy, by tego dnia wszystkie dzieci ubrane były w odcienie brązu i beżu.
Celem tego dnia jest promowanie spożywania daru natury jakim jest orzech. W ramach zajęć przedszkolaki dowiedzą się, że orzechy zawierają mnóstwo błonnika, wspomagającego trawienie, chronią przed chorobą układu pokarmowego, posiadają liczne witaminy (głównie z grupy B) i składniki mineralne, jak wapń, potas, fosfor, żelazo, magnez. Na kółku kulinarnym Mali Podróżnicy poznają smak najbardziej popularnych orzechów: włoskich, laskowych, nerkowców, brazylijskich, makadamia, pinii, pistacjowych, arachidowych, migdałów oraz wykonają przekąski, w których będą one królować.

więcej

godzina

(Czwartek) 09:00 - 12:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK, wszystkie sale grupowe

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X