Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

luty, 2021

15lut10:0017:00DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy w przyszłym tygodniu czeka Was wiele niespodzianek. Realizować będziecie
temat „ w KAINIE ŻYCZLIWOŚCI ”.
W poniedziałek każda grupa rozpocznie przygotowania do stworzenia wspólnego Drzewa
Życzliwości. Gałęzie tego niezwykłego Drzewa będą odzwierciedlać przypisane grupie hasło,
które następnie zostanie przedstawione np. rysunkiem, zabawami słownymi lub fotorelacją.
Grupy wylosowały: Życzliwe Miasta, Życzliwych Ludzi, Życzliwą Przyrodę i Zwierzęta oraz
Życzliwy Świat. W tym dniu nie zabraknie rozmów kierowanych na temat emocji, konieczności okazywania sobie życzliwości na co dzień wobec świata i drugiego człowieka.
W poniedziałek będziemy też rozmawiać o Walentynkach. Każda grupa w ramach kółka kulinarnego przygotuje serduszkowe smakołyki. Będą tematyczne opowiadania, wiersze, walentynkowe zwyczaje na świecie, laurki
i kartki dla rówieśników i członków rodziny. ​

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 17:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X