Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2023

23sty(sty 23)10:0027(sty 27)18:00EKOLOGIA – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

W Małym Podróżniku od zawsze zwracamy uwagę na sprawy związane z ekologią, promowaniem naturalnego bogactwa świata przyrodniczego. Uczestniczymy w warsztatach ekologicznych i wspieramy wszystkie akcje proekologiczne poprzez realizację planów dydaktycznych np. :
Wrażliwy obserwator natury ( wycieczki do Kampinoskiego Parku Narodowego )
Na tropie produktów ( pochodzenie żywności – co robić by była zdrowa )
Smacznie i zdrowo ( na kołach kulinarnych przygotowywanie zdrowych przekąsek )
Akcja segregacja ( cykliczne zajęcia dydaktyczne )
Strażnik oszczędzania wody i światła ( cykliczne zajęcia dydaktyczne )
Zabawa w stylu Eko ( Dni specjalne )
Ruch to zdrowie ( cykliczne zajęcia dydaktyczne ).

Od najmłodszych lat pokazujemy Małym Podróżnikom, że mają wpływ na ekologię i mogą wziąć sprawy w swoje ręce. Jak? Biorąc udział w akcji sprzątania świata wokół przedszkola , zbiórce plastikowych nakrętek czy tworzeniu Eko zabawek.

więcej

godzina

23 (Poniedziałek) 10:00 - 27 (Piątek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X