Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2023

16sty(sty 16)09:0023(sty 23)17:00HOME PROJEKT – EKOLOGIA - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy wyprzedzając kolejny tydzień dydaktyczny pt.” Ekologia ” zapraszamy Was do udziału w kolejnym Home projekt. Tym razem zadaniem Dzieci będzie przegotowanie plakatu promującego ekologię. Praca plastyczna powinna ukazywać inicjatywę Przedszkolaka na rzecz ochrony środowiska.
Eko – Dzieciak nie śmieci i segreguje odpady, oszczędza wodę i prąd, pije wodę ze szklanej butelki z filtrem a nie z plastikowej, sadzi rośliny, a nawet drzewa, używa toreb wielokrotnego użytku, wie uświadamia jak można żyć w zgodzie z naturą, nie wyrzuca jedzenia tylko się nim dzieli.
Wszystkie te pomysły można przedstawić używając dowolnych materiałów i dowolną techniką na większym arkuszu papieru. Prace zbierać będziemy do 23.01. Na wszystkich autorów Eko plakatów czekać będą miłe niespodzianki.
Przy tej okazji chcemy podziękować Dzieciom za wspaniały poprzedni Home Projekt pt. Choinka. Prace pięknie ozdobiły naszą przedszkolną przestrzeń.

więcej

godzina

16 (Poniedziałek) 09:00 - 23 (Poniedziałek) 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE oraz Przedszkolaki z Rodzicami

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X