Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2017

16paź(paź 16)10:0020(paź 20)12:00HOME PROJEKT – LIŚCIE I INNE CIEKAWOSTKI O DRZEWACH GRUPA SŁONIKÓW I KRÓLIKÓW

szczegóły wydarzenia

W Małym Podróżniku od zawsze zwracamy uwagę na sprawy związane z ekologią , promowaniem naturalnego bogactwa świata przyrodniczego. Uczestniczymy w warsztatach ekologicznych i wspieramy akcje min. „Sprzątanie świata”, „ Miasto bez elektryczności ” ucząc dzieci jak można zmniejszyć nasz negatywny wpływ na otaczające nas środowisko. W tym roku po raz kolejny przy okazji realizacji tematu „ Jesień w parku i lesie ) organizować będziemy „Święto Drzewa” czyli dzień , w którym przedszkolaki poznają ciekawostki dotyczące drzew. Inspiracją do specjalnego dnia była książka „ Sekretne życie drzew”, w której opisane zostały niesamowite historie, lasu, gdzie dzieją się zdumiewające rzeczy. Są tam drzewa, które porozumiewają się ze sobą, drzewa, które z oddaniem troszczą się o swe potomstwo oraz pielęgnują starych i chorych sąsiadów, drzewa, które doświadczają wrażeń, mają uczucia i pamięć.

Zachęcamy wszystkie grupy starsze Słoniki i Króliki do stworzenia z Państwa pomocą
pracy w formie ilustracji, dotyczącej drzew i ich sekretnego życia . Wśród pomysłów mogą znaleźć się ilustracje rekordowych liści, drzew, które są w części jadalne . Znając Państwa kreatywność i zaangażowanie – kolejny projekt będzie jeszcze lepszy

więcej

godzina

16 (Poniedziałek) 10:00 - 20 (Piątek) 12:00

miejsce

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X