Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2021

06wrz(wrz 6)10:0010(wrz 10)18:00HOME PROJEKT - WPOMNIENIA Z WAKACJI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, po raz pierwszy w tym roku szkolnym zapraszamy Małych Podróżników do udziału w Home Projekt. Każda grupa z pomocą Państwa stworzy Przewodnik najciekawszych miejsc, odwiedzonych przez Dzieci w czasie wakacji. Prosimy, by wszystkie prace były wykonane na formacie A4. Technikę pozostawiamy kreatywności naszych wspaniałych Przedszkolaków. Wśród pomysłów mogą się znaleźć zdjęcie z opisem , obrazek malowany farbami, ilustracja rysowana kredkami lub flamastrami, kolaż itd. 🙂 Po dostarczeniu prac do Przedszkola, Wychowawcy wraz Dziećmi oprawią i podpiszą Przewodnik podróżniczy. Do obejrzenia zostanie wywieszony w grupowych szatniach. Wszystkie przyniesione prace zostaną nagrodzone kolorowymi ramkami, do których będzie można włożyć swoje ulubione zdjęcie z wakacji. Wszystkim życzymy w czasie pracy przywołania najpiękniejszych letnich chwil. Za wszystkich trzymamy kciuki.

więcej

godzina

6 (Poniedziałek) 10:00 - 10 (Piątek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE oraz Przedszkolaki z Rodzicami

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X