Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2017

27mar10:0013:00MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

szczegóły wydarzenia

Drodzy Podróżnicy z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru każdą z grup odwiedzi aktorka z Teatru Lalka. Opowie o historii teatru, zawodach z nim związanych, poprowadzi zabawy dramowe oraz zabawne ćwiczenia dykcyjne. Przy tej okazji chcielibyśmy zachęcić dzieci do udziału w Mini Konkursie recytatorskim „Brzechwa, Tuwim, Chotomska dzieciom”.
Przez cały rok w naszym Przedszkolu w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom przybliżamy dzieciom twórczość polskich poetów, popularyzujemy literaturę dziecięcą,wspieramy działania twórcze dzieci w różnych formach aktywności literacko – plastycznej.
W ramach mini konkursów grupowych dzieci mogłyby zaprezentować w Międzynarodowym Dniu Teatru swoje ulubione wiersze. Zgłoszeń należy dokonać u wychowawców do dnia 23.03, podając autora i tytuł przygotowanego w domu wiersza. Oceniać będziemy nie tylko pamięć ale także interpretację, rekwizyty lub przebranie. Tego dnia będzie u nas jak w teatrze. Każdy uczestnik otrzyma nagrodę niespodziankę .

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 13:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X