Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2022

24paź(paź 24)10:0028(paź 28)18:00NA WIEJSKIM PODWÓRKU - HOME PROJEKT - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy dopełnieniem tygodnia dydaktycznego pt. „ Na wiejskim podwórku ” będzie kolejne wspaniałe zadanie – drugi w tym roku szkolnym Home projekt. Waszym zadaniem ( wraz z pomocą Rodziców ) jest wykonanie zwierzątka zamieszkującego farmę z plastikowej butelki. Do zrobienia pracy można także wykorzystać kolorowy papier, folię samoprzylepną, piankę, włóczkę, kreatywne patyczki, ruchome oczy itp. Dopełnieniem projektu jest stworzenie kilkuwierszowej rymowanki, w której znajdziemy odpowiedź na pytanie – Co nam dają zwierzęta hodowlane?.
Prace będziemy zbierać od 24.10 do 28.10 – prosimy pamiętać, by wszystkie dzieła były podpisane. Życzymy Tygryskom, Delfinkom, Mrówkom, Motylkom i Biedronkom wielu ciekawych pomysłów i kreatywnej zabawy. Wszyscy twórcy zwierzaków zostaną nagrodzeni miłą niespodzianką – tematycznymi magnesami.
Przy tej okazji chcemy bardzo podziękować Małym Podróżnikom za udział w poprzednim Home projekcie – w przyszłym tygodniu wszystkie Dzieci zostaną nagrodzone.

więcej

godzina

24 (Poniedziałek) 10:00 - 28 (Piątek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE oraz Przedszkolaki z Rodzicami

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X