Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2020

23mar(mar 23)10:0027(mar 27)00:00NAUCZANIE ZDALNE - PLANY DYDAKTYCZNE - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Małych Podróżników,
Sytuacja, z którą przyszło nam się teraz zmierzyć, stawia Nauczycielom Małego Podróżnika wyzwanie w postaci realizacji tematów powtórzeniowych i nowych poprzez pracę zdalną.
W związku z tym już od poniedziałku 23.03 ( i przez najbliższe tygodnie ) każdy Nauczyciel będzie wysyłać poprzez mail grupowy przygotowany plan dydaktyczny : zgodny z podstawą programową i poszerzony o pomysły autorskie ( wykraczające poza podstawę ), wzbogacony o karty pracy z zakresu edukacji językowej, matematycznej, przygotowania do czytania i pisania, poszerzony o załączniki tj. testy do samodzielnego czytania przez starsze dzieci , wierszyki, piosenki , opowiadania, ilustracje itd., uzupełniony propozycjami prac plastycznych, zabaw ruchowych itp.
W poniedziałek 23.03 otrzymają Państwo plan na najbliższy tydzień tj. 23.03 – 27.03 „ Wiosna coraz bliżej ” obejmujący następujące zagadnienia :
2 dni planu „ Porządki w ogrodzie ”
2 dni planu „ Wiosna ”
1 dzień planu „ Nowalijki ”

A w piątek 27.03 plan na kolejny tydzień tj. 30.03 – 3.04 „ Wiosenny Omnibus ”

5-cio dniowy plan utrzymany w tematyce wiosennej zawierający zagadnienia powtórzeniowe z zakresu edukacji matematycznej i językowej wzbogacony o wiosenne rebusy, krzyżówki, quizy wiedzy.
Dodatkowo informujemy, że lektorzy z języka włoskiego i języka angielskiego przygotują zestawy słówek i zwrotów obejmujący tematykę wiosenną. Materiał zostanie przesłany w piątek 27.03.

więcej

godzina

23 (Poniedziałek) 10:00 - 27 (Piątek) 00:00

miejsce

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE oraz Przedszkolaki z Rodzicami

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X