Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2021

29mar(mar 29)09:0016kwi(kwi 16)15:00NAUKA ZDALNA - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice,
Z zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia o zawieszeniu działalności placówek oświatowych w tym przedszkoli i żłobków , poniżej przedstawiamy Państwu sposób dalszej współpracy z naszą placówką w dniach 29.03.2021 – 16.04.2021.
Informujemy, że od poniedziałku 29 marca przedszkole będzie pełniło dyżur opiekuńczy tylko dla Dzieci, których Rodzice pracują w służbach mundurowych i medycznych. Warunkiem przyjęcia Dziecka jest okazanie przez Rodzica zaświadczenia o wykonywanym zawodzie oraz wcześniejsze powiadomienie
sekretariatu pod nr tel. 539989542 ( 1 dzień przed planowanym przybyciem ).
W dniach 29.03 do 9.04 placówka będzie czynna w godzinach 8.00 – 17.00. Pozostałe Dzieci rozpoczną spotkania/zajęcia dydaktyczne on-line w formie 20,30 i 40 minutowych połączeń z udziałem Małych Podróżników i ich Wychowawców, Lektora języka angielskiego, Instruktorów rytmiki i gimnastyki.
Wychowawcy w ramach spotykań zaproponują Przedszkolakom wspólną realizację elementów z przesłanego planu dydaktycznego np. zabawy ruchowo – muzyczne, eksperymenty badawcze, zadania matematyczno- logiczne, zabawy językowe oraz wspólne omówienie utworów literackich. Nie zabraknie też propozycji działań plastycznych i naukowych ciekawostek. Podczas spotkań Dzieci będą mogły dzielić się swoimi spostrzeżeniami i zaprezentować uczestnikom wykonane przez siebie zadanie.
Bardzo nam zależy, aby Dzieci miały możliwość swobodnego uczestniczenia w spotkaniach popołudniowych. Zaproponowane łączenie będzie miało na celu podtrzymywania więzi emocjonalnej z Nauczycielami i rówieśnikami. W czasie dodatkowych łączeń Dzieci będą mogły porozmawiać na dowolny temat .
W grupach młodszych będzie to czas wspólnego wyciszenia poprzez słuchanie
relaksacyjnej muzyki i czytanych bajek. Jednocześnie chcielibyśmy, by za pośrednictwem WhatsApp Dzieci mogły podzielić się swoimi sukcesami z realizacji proponowanych przez Wychowawców aktywności. Mile widziane będą zdjęcia prac plastycznych, filmików Przedszkolaków przedstawiających, to co w danym dni u sprawiło im największą radość. Za pomocą tego łącza Dzieci mają możliwość stałej komunikacji ze swoimi Wychowawcami. Liczymy również na wyrozumiałość w sytuacji wystąpienia ewentualnych
problemów technicznych oraz wsparcia Dzieci w chwili, gdy poproszą o pomoc.​ Wychowawcy za pośrednictwem komunikatora WhatsApp będą z wyprzedzeniem Państwa informować jakie pomoce dydaktyczne można
Dzieciom zapewnić na poranne zajęcia (np. kredki, blok rysunkowy, rekwizyty np. słoik) oraz jaki temat będzie im towarzyszył w kolejnych dniach. Zwracamy się z prośbą, aby zapewnić Dzieciom potrzebne materiały, to pozwoli im w pełni uczestniczyć w promowanych aktywnościach.

Szczegółowe godziny zajęć przesłane zostaną grupowymi drogami mailowymi.

więcej

godzina

Marzec 29 (Poniedziałek) 09:00 - Kwiecień 16 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X