Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2021

28lis10:3012:30WYCIECZKA DO FILHARMONII NARODOWEJ NA NIEDZIELNY KONCERT PT. " WIETRZNE GRANIE " - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice wszystkich Przedszkolaków: Delfinków, Mrówek, Motylków, Biedronek A i Biedronek S, w ramach dodatkowo płatnej wycieczki chcemy zaprosić Dzieci do udziału w niedzielnym koncercie pt. „Wietrzne granie” w Filharmonii Narodowej dnia 28.11 o godzinie 11.00.
„ Jesienny wiatr dmie i dmucha… ” a w Filharmonii Narodowej rozpocznie się wspaniały koncert – instrumentów dętych, które zagrają w różnych stylach i gatunkach. Do taktu zadmie klarnet i akordeon, po sali rozbrzmiewać będą dźwięki trąbki, tuby i puzonu. Sprawdzimy, czy wiatr schowa się w miechu czy przysiądzie na guziku ? Wszyscy Mali Podróżnicy, którzy przybędą do Filharmonii proszeni są o zabranie ze sobą jesiennego listka.
O szczegółach organizacyjnych poinformujemy w cotygodniowym mailu biurowym. Do zobaczenia :).

więcej

godzina

(Niedziela) 10:30 - 12:30

miejsce

Filharmonia Narodowa

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik i Filharmonia Narodowa

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X