Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2023

25wrz(wrz 25)09:0029(wrz 29)17:00„ODWIEDZAMY OJCZYZNĘ LEGO ” PIERWSZY Z DZIESIĘCIU TEMATÓW PLANU ROCZNEGO – MAŁY PODRÓŻNIK W WYPRAWACH PO EUROPIE - W ZAKRESIE EDUKACJI PRZYRODNICZO-SPOŁECZNO - KULTUROWEJ – DANIA – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

W następnym tygodniu zgodnie z realizacją planu rocznego rozpoczynamy cykl tygodniowych tematów ” Mały Podróżnik w wyprawach po Europie ”. Pierwszym krajem jaki zaproponujemy naszym Przedszkolakom będzie Dania – ojczyzna klocków Lego . W ramach tematu starsze grupy odwiedzą niepowtarzalne zakątki Kopenhagi. Omówią ciekawe zabytki i miejsca, które warto odwiedzić w czasie podróży do stolicy : zoo, ogrody Tivoli. Przyrodniczo odkryją terytoria należące do państwa czyli wyspy Owcze oraz Grenlandię, porozmawiają o lasach i ich mieszkańcach, poznają jelenia szlachetnego największego leśnego rogacza i endemicznego pająka widłaka szczękowego. Wszystkie Dzieci przeniosą się do świata bajek Andersena, Wikingów i budowli klocków Lego.
Grupy porozmawiają o kuchni duńskiej i tradycyjnych potrawach – wezmą udział w kole kulinarnym i przygotują duńskie przysmaki. Nie zabraknie także ciekawostek językowych, gdyż Duńczycy mają bardzo precyzyjne określenia np. na dziadków i babcie. Zamiast zwykłego „babcia” powiedzą dosłownie „mama mamy” mormor lub „mama taty” farmor . Z kolei „dziadek” to „tata mamy” morfar lub „tata taty” farfar. To będzie bardzo interesujący tydzień.

więcej

godzina

25 (Poniedziałek) 09:00 - 29 (Piątek) 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X