Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2022

28mar10:0015:00OPOLSZCZYZNA - SZÓSTY Z DZIESIĘCU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH Z CYKLU „ZWIEDZAMY POLSKĘ WZDŁUŻ I WSZERZ”- WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy od 28.03 do 1.04 będziemy kontynuować realizację planu rocznego z cyklem tygodniowych zajęć ” Poznajemy Polskę wzdłuż i wszerz”. Kolejnym regionem jaki Wam przedstawimy będzie Opolszczyzna. W tamach tematu odwiedzicie niepowtarzalne miejsca np. Zamek z 99 wieżami i 365 kolumnami w Mosznej. Zobaczycie liczne gatunki roślin i zwierząt chronionych występujących w tamtejszych Parkach Krajobrazowych. Przy okazji omówienia kultury i sztuki poznacie stroje regionalne i ludowe zwyczaje. Na kółku kulinarnym zrobicie swoją wariację na temat słodkiej Mołcki – tradycyjnego deseru opolskiego. Zachęcamy Was także do udziału w konkursie piosenki – Festiwalu Opolskich Przebojów, w którym wszyscy laureaci zostaną nagrodzeni muzyczna statuetką. Podsumowując tydzień ( w ramach dodatkowej atrakcji ) zaprosimy chętne Dzieci do udziału w Warsztatach ceramicznych. O szczegółach warsztatów poinformujemy Państwa mailowo.

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X