Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

kwiecień, 2017

14kwi14:0000:00POLOWANIE NA CZEKOLADOWE PISANKI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

W piątkowe przedpołudnie zapraszamy wszystkie Przedszkolaki małe i duże do polowania na czekoladowe jajka- ukryte w przedszkolnym ogrodzie. Jesteśmy przekonani, że uciecha towarzysząca poszukiwaniu i znajdowaniu będzie równie wielka, jak nasza w czasie chowania słodkich niespodzianek. Na świecie, w niektórych miejscach, w których egg hunting nieodłącznie towarzyszy świętom, dzieci szukają ukrytych jajek nawet kilka razy dziennie. Dlatego zachęcamy do kontynuowania zabawy także w domu. My postaramy się, by każda grupa szukała jajek w inny sposób. W Słonikowej grupie wprowadzimy nastrój tajemnicy. Jeżykom będziemy podpowiadać jak złamać szyfr wskazujący drogę do ukrytych do jajek. Króliki podzielimy na dwie drużyny, w której pierwsza znać będzie miejsca ukrycia i zadaniem jej będzie dyskretnie odpowiednim wyrazem twarzy naprowadzić w ciszy drugą część grupy. A w grupach najmłodszych Pszczółeczkach i Żabeczkach postawimy na żywioł, klaszcząc i głośno zachęcając do dokładnych poszukiwań. Nagrodą będzie zjedzenie słodkich czekoladek ( oczywiście po obiedzie).

więcej

godzina

(Piątek) 14:00 - 00:00

miejsce

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

Przedszkolny plac zabaw

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X