Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2018

03paź(paź 3)10:0016(paź 16)15:00POMAGAMY ZWIERZAKOM Z WARSZAWSKIEGO OGRODU ZOOLOGICZNEGO

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, Warszawskie ZOO jak co roku prowadzi zbiórkę żołędzi i orzechów dla zwierząt. Taką akcję stołeczną ZOO prowadzi każdej jesieni od ponad 40 lat. Zbierane są żołędzie i orzechy włoskie oraz orzechy laskowe. Kasztany nie są przyjmowane. Co roku akcja trwa tak długo, aż ZOO uzyska ilość zapewniającą zapasy na całą zimę. A nie jest tego wcale mało – ok. tony żołędzi i drugiej orzechów! Orzechy są przysmakiem papug i małp, szczególnie pawianów i szympansów. Żołędzie jedzą niemal wszystkie kopytne: lubią je żubry i bizony, ale podjadają też antylopy, jelenie , daniele, a nawet żyrafy. Niedźwiedzie nie pogardzą ani żołędziami ani orzechami. Część zbiorów trafia do Ptasiego Azylu, gdzie są leczone i rehabilitowane krajowe ptaki. Zbiórka kończy 16.10.2018 r. albo wcześniej – po uzbieraniu 1000 kg żołędzi oraz 1000 kg orzechów włoskich i laskowych.

Zbierane żołędzie i kasztany prosimy dostarczać do sekretariatu przedszkola. Bardzo dziękujemy w imieniu Zwierzaków 🙂

więcej

godzina

3 (środa) 10:00 - 16 (Wtorek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

WARSZAWSKI OGRÓD ZOOLOGICZNY

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X