Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2016

13cze(cze 13)08:0026(cze 26)18:00PROJEKT INTERNATIONAL KINDERGARTEN

szczegóły wydarzenia

DRODZY RODZICE ! Nasze przedszkole po raz drugi przyłączyło się do międzynarodowego projektu International Kindergarten- organizacji AIESEC studenckiej non-profit, liczącej ponad 80 000 członków, działającej w 124 krajach na 2400 uniwersytetach . W Polsce działa przy Uniwersytecie Warszawskim i Szkole Głównej Handlowej.
W ramach projektu International Kindergarten realizowane są dwutygodniowe warsztaty prowadzone przez profesjonalnie do tego przygotowanych, wyselekcjonowanych studentów z różnych stron świata, np. z Indii, Hong Kongu, Sri Lanki, Chin, Kanady.
Program polega nie tylko na szerzeniu wielokulturowości wśród przedszkolaków, lecz celem również jest szerzenie tolerancji oraz rozprzestrzenianie wiedzy o świecie.
Dzięki zagranicznym gościom dzieci, przekonają się, że warto uczyć się języka angielskiego, który jest potrzebny do komunikacji, bo nie wszyscy ludzie mówią po polsku 
Ponadto nasze przedszkolaki poprzez interaktywne zajęcia i zabawy ( obejmujące takie tematy jak kultura, tradycje, kulinaria czy muzyka ) poszerzą swoje horyzonty oraz zaspokoją naturalną ciekawość dotyczącą różnorodności świata. Praktykanci z innym kolorem skóry opowiedzą o swoim kraju, o odmiennej kulturze , w której zostali wychowani w sposób przyjazny dzieciom . Wspólne zaangażowanie i profesjonalizm zapewni wszystkim dobrą zabawę .
W Małym Podróżniku świat przestanie mieć granice .

więcej

godzina

13 (Poniedziałek) 08:00 - 26 (Niedziela) 18:00

miejsce

INTERNATIONAL KINDERGARTEN

INTERNATIONAL KINDERGARTEN

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X