Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2019

11lis(lis 11)09:0022(lis 22)17:00PROJEKT PTAKI - OBSERWACJA – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy, przed Wami jesienny tydzień obserwacji przyrody. Realizując temat „ Zimno, coraz zimniej „ poznajemy ptasi świat. Przy tej okazji chcemy , by każda grupa zrealizowała mini projekt badawczy. Zadaniem grupy jest przygotowanie wylosowanego plakatu tematycznego, poszczególne plakaty pozwolą uzupełnić główny plakat długoterminowej obserwacji naszych skrzydlatych przyjaciół.
Grupa Pszczółek przygotuje plakat OBSERWACJI DŁUGOPLANOWEJ, który będzie podsumowanie tygodniowego projektu. Każdy przedszkolak, który spotka w czasie spaceru ptaszka z plakatu, będzie musiał z pomocą Rodziców, wyjąć z koperty jego sylwetkę , przykleić do plakatu i opatrzyć datą spotkania.
Grupa Biedronek sporządzi plakat ptaków , które w okresie zimy przylatują z innych krajów , by w Polsce w lepszych, cieplejszych warunkach przezimować .
Grupa Zajączków przygotuje plakat pt. „ Sobowtóry wśród ptaków ”. Zadaniem dzieci wraz z wychowawcą będzie wyszukanie i opisanie pary dwóch ptaków, które są do siebie bardzo podobne, a nie należą do tej samej rodziny

więcej

godzina

11 (Poniedziałek) 09:00 - 22 (Piątek) 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X