Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2020

12mar(mar 12)07:3007maj(maj 7)18:00PRZEDSZKOLE ZAMKNIĘTE

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice,

Zgodnie z decyzją ogłoszoną w dniu dzisiejszym przez Premiera Polskiego Rządu przedszkola, szkoły i placówki oświatowe – publiczne i niepubliczne – nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 12.03.2020 – 7.05.2020. W dniach 12.03 oraz 13.03 czwartek, piątek Przedszkole Mały Podróżnik będzie pełniło dyżur opiekuńczy w godzinach od 7.30 do 18.00 dla Dzieci, których Rodzice potrzebują dodatkowego czasu na zorganizowanie opieki domowej. Jednak zgodnie z zaleceniami władz zwracamy się z prośbą do Rodziców o pozostawienie Dzieci już od jutra w domu.
W okresie od 16.03 do dnia 7.05 włącznie Przedszkole będzie zamknięte. Wszystkie zajęcia dodatkowo płatne w tym czasie zostają również odwołane. Jeśli nie będzie możliwości odrobienia ich w późniejszym terminie – koszt zajęć zostanie Państwu zwrócony.

Z poważaniem
Dyrekcja Przedszkola

więcej

godzina

Marzec 12 (Czwartek) 07:30 - Maj 7 (Czwartek) 18:00

miejsce

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X