Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

maj, 2017

13maj11:0013:00SOBOTNIE WARSZTATY KULINARNE Z RODZICAMI

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, zgodnie z naszym całorocznym projektem pt. ZOSTAŃ MISTRZEM KULINARNYM, realizowanym na zajęciach kółka kulinarnego ( dwa razy w miesiącu ), zachęceni Państwa zainteresowaniem pragniemy zorganizować SOBOTNIE WARSZTATY KULINARNE z udziałem młodych szefów kuchni i ich Rodziców. W czasie cyklicznych warsztatów poznawać będziemy nowe smaki, aromaty przygotowując potrawy oraz desery kuchni regionalnej i międzynarodowej.
Tematem pierwszego spotkania i naszej kulinarnej przygody będą SMAKI WŁOSKIE. Na warsztatach wspólnie przygotujemy trzy włoskie potrawy – dwie przystawki , danie główne i deser. Podzieleni na drużyny kucharze przygotują :SAŁATKĘ WŁOSKĄ NA BAZIE RUKOLI, PIZZĘ MARGHARITĘ ( lub inną według przepisu mamy Alexa z grupy Żabek),GNOCCKI ZAPIEKANE W SOSIE POMIDOROWYM Z MOZARELLĄ I WARZYWAMI LUB GNOCCKI Z MASŁEM SZAŁWIOWYM , TIRAMISU. Na zakończenie warsztatów wszyscy zasiądziemy do wspólnej degustacji. Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki i ich Rodziców.

więcej

godzina

(Sobota) 11:00 - 13:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X