Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2018

22mar10:0013:00TAŃCZĄCE BRZDĄCE – TEATR PALLADIUM - GRUPA KRÓLIKI

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Króliczków ,
Z wielką radością informujemy, że po raz 9- ty bierzemy udział w między przedszkolnym Turnieju Tańca „ Tańczące Brzdące” w Teatrze Palladium przy ul.Złotej.Od 2009 roku nasze dzieci spełniają swoje marzenia o wielkiej scenie, nie występują w roli widza, lecz same stają się artystami . Ich talent, ekspresja ruchowa , wyobraźnia, zaangażowanie sumuje się na wspaniałe widowisko. Wiemy, że i tym razem z dumą oklaskiwać będziemy nasze Króliczki, które z pomocą p. Pauliny ( nauczyciela rytmiki ) i wychowawców p. Sylwii i p. Pawłowi przygotowują taniec ze wstążkami. Przypominamy, że ze względu na regulamin występów obecność Rodziców nie jest możliwa, zwracamy się jednak z prośbą do Rodzica, chętnego pojechać z nami , by wszystko nagrać i podzielić się nagraniem z pozostałymi Rodzicami. O szczegółach dotyczących występu, strojów poinformują mailowo wychowawcy.

więcej

godzina

(Czwartek) 10:00 - 13:00

miejsce

TEATR PALLADIUM I PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Złota 9

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróznik i Teatr Palladium

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X