Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2020

09mar10:0012:00TEATR EDUKACJI NARODOWEJ - WYCIECZKA DODATKOWA - GRUPA ŻABEK, PSZCZÓŁEK I ZAJĄCZKÓW

szczegóły wydarzenia

Zapraszamy wszystkie Pszczółki, Żabki i Zajączki na spektakl teatralny pt. Shrek. Sztukę przedstawią dobrze nam znani aktorzy Narodowego Teatru Edukacji im. A. Mickiewicza z Wrocławia. Do tej pory przedstawienia, na których byliśmy w poprzednich latach „ Pszczółka Maja „ Przygody Rumcajsa”, „ Plastusiowy Pamiętnik ” zachwyciły nas grą aktorską, imponującą scenografią i za każdym razem przeniosły Przedszkolaki w świat fantazji pełnej wzruszeń i dobrego humoru. Sztuka pt. „ Shrek ” to historia i przyjaźni, tolerancji i wyborach. Celem przedstawienia jest ukazanie, że tylko w jedności jest siła, a piękno wewnętrzne jest wieczne i nigdy nie przemija. Jesteśmy przekonani, że humorystyczna adaptacja teatralna bajki zapewni Małym Podróżnikom dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń.

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 12:00

miejsce

Przedszkole Mały Podróżnik oraz Teatr Edukacji Narodowej

organizator

Przedszkole Mały Podróżnik oraz Teatr Edukacji Narodowej

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X