Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2022

14mar(mar 14)09:0018(mar 18)13:00W ŚWIECIE MUZYKI, TEATRU I MALARSTWA - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy przed Wami wspaniały artystyczny tydzień a w nim różne formy aktywności tj. muzyka, śpiew, taniec, plastyka, słowo, ruch pod wspólnym hasłem ” W świecie muzyki, teatru i malarstwa”. W tym tygodniu poznacie wiele ciekawostek dotyczących szeroko pojętej sztuki. Weźmiecie udział w warsztatach muzycznych, na których będziecie mogli się przekonać jak wiele radości daje wspólne słuchanie muzyki i muzykowanie.
W kolejnym dniu poświęconym malarstwu – dowiecie się kim byli najwybitniejsi malarze epoki, odwiedzicie online najsławniejsze galerie. Starszaki jeden dzień przeznaczą na sztukę współczesną, z użyciem materiałów z recyklingu stworzą swoje grupowe dzieło sztuki. Kontynuując temat zaprosimy wszystkie Przedszkolaki – Delfinki, Mrówki, Motylki, Biedronki A, Biedronki S na dwa kulturowe wydarzenia – pierwsze w ramach czesnego – wycieczka marcowa w Muzeum Narodowym, drugie ( jako wycieczka dodatkowa ) w Filharmonii Narodowej. O szczegółach niedzielnego koncertu poinformujemy Państwa mailowo.

więcej

godzina

14 (Poniedziałek) 09:00 - 18 (Piątek) 13:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Muzaki i Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X