Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

lipiec, 2021

01lip09:0031sie(sie 31)15:00WAKACYJNY PLAN

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice , informujemy, że od dnia 5.07 – rozpoczynamy wakacyjny plan. Wszystkie zajęcia będą się odbywały – podobnie jak w roku szkolnym – Przedszkolaki uczestniczyć będą w zajęciach rytmiki, gimnastyki, j. angielskiego, j. włoskiego (poza okresem, gdy
Nauczyciele i Instruktorzy będą na urlopie ) oraz wakacyjnych zajęciach dydaktycznych. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji tematów zostaną wymieszone w każdy piątek na tablicy informacyjnej.
W tym czasie zaproponujemy naszym Małym Podróżnikom zabawy w obrębie tematów :
1.„Las” – 5.07 – 9.07
2.„Świat ryb i stworzeń morskich” – 12.07 – 16.07
3.„Podziemne tajemnice” – 19.07 – 23.07
4.„Magiczne ogrody” – 26.07 – 30.07
5.„Indiańskie wioski”- 2.08 – 6.08
6.„Egipskie tajemnice” – 9.08 – 13.08
7.„Na dzikim zachodzie – 16.08 -20.08
8.„Pirackie podboje” – 23.08 – 27.08

Przypominamy, że od dnia 1.07 zmienią się także godziny posiłków – śniadania będą wydawane od godz.9.00 a obiady od 12.00 ( zależnie od ilości Dzieci ).

więcej

godzina

Lipiec 1 (Czwartek) 09:00 - Sierpień 31 (Wtorek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X