Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2022

07mar(mar 7)10:0011(mar 11)17:00WIOSENNE PORZĄDKI W OGRODZIE - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Mali Podróżnicy przed Wami nie lada wyzwanie, zgodnie z tradycją wiosną w części placu zabaw powstanie ogród ziołowo – warzywny. Do jego stworzenia musicie się jednak wcześniej przygotować. Już w najbliższym tygodniu każda grupa zasadzi w doniczkach nasionka ulubionych warzywa lub kwiatów. Następnym etapem Waszego zadania ( jak tylko pogoda na to pozwoli ) będzie przesadzenie roślin do ogrodu przedszkolnego.
Wśród warzyw znajdą się kolorowe papryki, pomidory różnych rodzajów, ogórki, sałata, marchewka, buraczki. Chcemy Was zapewnić, że nic tak dobrze nie smakuje jak warzywa i owoce z własnego ogródka.
Drodzy Rodzice czy znacie Dzieci, które nie jedzą warzyw ? – my nie. Za to wiemy, że zachęcanie Dzieci do prac w ogrodzie ma wiele zalet. Poza sumiennością – uczy je obcowania z przyrodą i docenienia otaczającego świata. Ma również wymiar społeczny, ponieważ można coś robić razem. Kolejnym ważnym powodem jest nauka cierpliwości. Natura rządzi się swoimi prawami. Poprzez doświadczenie Przedszkolaki mogą obserwować cykl życia roślin: od wysiewu nasionek do doniczek, poprzez śledzenie ich regularnego rozwoju aż po zbiory. Dodatkowo Dzieci potrafią zrozumieć, że w ogrodzie nie wszystko toczy się tak jak sobie to planujemy. Zwierzęta mogą rozkopać grządki, robaki zjeść młode plony a nieodpowiednia pogoda zniszczyć całą uprawę. Praca w ogródku to pożyteczna lekcja jak zmierzyć się z trudnościami i rozwiązywać problemy. Jesteśmy przekonani, że w tym roku nasz ogródek będzie piękny i smaczny jak nigdy dotąd. 🙂

więcej

godzina

7 (Poniedziałek) 10:00 - 11 (Piątek) 17:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X