Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

kwiecień, 2018

16kwi09:0013:00WYCIECZKA DO PAPUGARNI - PROJEKT EGZOTYCZNE ZWIERZĘTA - GRUPA KRÓLIKI I GRUPA SŁONIKIwycieczka

szczegóły wydarzenia

Drodzy Mali Podróżnicy, jeśli nigdy nie widzieliście w jednym miejscu kilkunastu gatunków egzotycznych papug, nie wiecie co jedzą i jakie mają zwyczaje, nie dotykaliście ich aksamitnych, kolorowych piórek, nie udało się Wam ich nakarmić lub przytulić, to z radością informujemy, że grupy Królików i Słoników odwiedzą Akademię Papug

Mali Podróżnicy z dwóch najstarszych grup, wyruszają na wycieczkę do Papugarni wg rozkładu:
Grupa Królików wyrusza z przedszkola o godzinie 9.00, a Grupa Słoników o godzinie 10.00

BARDZO PROSIMY O PUNKTUALNE PRZYBYCIE DO PRZEDSZKOLA W DNIU WYCIECZKI .
WAŻNE! Drodzy Rodzice, informujemy, że regulamin Papugarni określa odpowiedni stój, w którym dzieci mogą zwiedzać obiekt. Ubrania nie mogą posiadać: guzików, pętelek, sznurków, suwaków, kolorowych wypukłych aplikacji, cekinów – koszulki dzieci powinny być gładkie i jednokolorowe.

 

więcej

godzina

(Poniedziałek) 09:00 - 13:00

miejsce

Akademia Papug

ul. Garażowa 4, Warszawa

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X