Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

wrzesień, 2016

26wrz(wrz 26)10:3028(wrz 28)16:00WYCIECZKA ZIELONE PRZEDSZKOLE GRUPY KRÓLIKI I JEŻYKI

szczegóły wydarzenia

Informujemy, że jesteśmy gotowi do wycieczki integracyjnej do OŚRODKA POD LIPAMI w miejscowości LIDZBARK. Nasz wyjazd obejmować będzie trzy dni i dwie noce od 26.09 do 28.09 .
Wyjazd planowany jest 26.09 ( poniedziałek ) około godziny 9.30. Prosimy, by tego dnia rano dzieci zjadły śniadanie w domu , pozwoli to nam punktualnie opuścić przedszkole a także zmniejszyć ryzyko choroby lokomocyjnej. Gdy dotrzemy na miejsce dzieci zjedzą obiad. Powrót jest planowany w środę 28.09 około godziny 16.00. Zapraszamy do zajrzenia razem z dziećmi na stronę http://www.podlipami.mazury.pl/.
Przykładowy rozkład dnia

9.00 śniadanie
10.00 -13.00 zorganizowane zabawy sportowe i zabawy z animatorami
11.00- przedobiednia przegryzka
14.00 obiad
14.00- poobiedni odpoczynek
15.00 – 19.00 zabawa z animatorami
19.00- kolacja

Całodniowe zaplanowane lidzbarkowe atrakcje będą mogli Państwo śledzić na naszej stronie Facebook. A będzie co oglądać zaplanowanym bloku zajęciowym znajdują się zawodu piłkarskie, gladiatorzy, zorba, hokej na trawie, jenga, zabawa kula na wodę, dyskoteka, twister, minigolf, zawody sumo, konstrukcje rurkowe, baloniada. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

więcej

godzina

26 (Poniedziałek) 10:30 - 28 (środa) 16:00

miejsce

LIDZBARK

organizator

Lidzbark

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X