Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2017

04paź(paź 4)09:0006(paź 6)16:00WYCIECZKA ZIELONE PRZEDSZKOLE GRUPY SŁONIKI I KRÓLIKI

szczegóły wydarzenia

Informujemy, że organizujemy po raz kolejny wycieczkę integracyjną do WIOSKI POD KOGUTEM.Nasz wyjazd obejmować będzie trzy dni i dwie noce. Wyjazd planowany jest 4.10 ( środa ) około godziny 9.30. Prosimy, by tego dnia rano dzieci zjadły śniadanie w domu, pozwoli to nam punktualnie opuścić przedszkole a także zmniejszyć ryzyko choroby lokomocyjnej. Gdy dotrzemy na miejsce dzieci zjedzą obiad. Powrót jest planowany w piątek 6.10 około godziny 15.00 . Zapraszamy do zajrzenia razem z dziećmi na stronę www.podkogutem.pl.
Przykładowy dzień – Farmerski w Wiosce Pod Kogutem:
11.00 – Przyjazd do ośrodka,
11.15 – Zapoznanie z ośrodkiem, przywitanie ze zwierzętami – oprowadzenie po Mini ZOO,omówienie zasad bezpieczeństwa. Zwierzęta- Poznawanie ich zwyczajów, zachowań, pomoc w pielęgnacji i karmieniu.
12.00 – robienie masła starą metodą
13.00 – pokaz robienia białego sera
14.00 – Obiad ( np. pomidorowa z makaronem + kurczak + frytki + surówka + kompot)
15.00 – relaks poobiedni
16.00 – pieczenie pszennych bułeczek + degustacja
17.00 – zwiedzanie skansenu starych maszyn rolniczych.
19.00 – Kolacja.w formie ogniska z kiełbaskami
20.00 – Gra terenowa Szukanie Skarbu.

Życzymy wszystkim wspaniałej zabawy, a także radości ze zdobywania nowych umiejętności, pokonywania swoich słabości i nauki większej samodzielności.

więcej

godzina

4 (środa) 09:00 - 6 (Piątek) 16:00

miejsce

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

organizator

WIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGOWIOSKA POD KOGUTEM / KOŁO ZALESIA GÓRNEGO

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X