Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

marzec, 2017

09mar10:0012:00ZABAWY KOCI FIONY DLA PSZCZÓŁEK I ŻABEK

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice o godz.10.00 grupę Pszczółek i grupę Żabek odwiedzi Fiona. Tego wyjątkowego dnia wszyscy miłośnicy kotów wezmą udział w zajęciach dydaktycznych z udziałem czworonożnych milusińskich pt. ” Kot to nie zabawka, a czująca istota “. Podczas zajęć z pełnym poszanowaniem praw zwierząt dzieci będą mogły bawić się z podopiecznymi, karmić, czesać. W czasie zabaw dowiedzą się o nich wielu ciekawych informacji – poznają rasy kotów i ich zachowanie, zobaczą dom oczami kota, nauczą się rozpoznawać koci język . A każdy kto zapragnie zostać właścicielem zwierzaka zapozna się z listą codziennych obowiązków, do których należą nie tylko karmienie i zabawa, ale także sprzątanie kuwety  Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzyma dyplom Przyjaciela Kota. Wśród zaproszonych gości Koci Fiony będą:
Ragdoll Radek prawdziwy lew salonowy. Śmiały, pewny siebie uwielbiający zabawę z dziećmi. Nie bojący się nikogo.Przedstawiciel rasy domowej , Kacper – kot leniuszek.Kociak rasy perskiej o dostojnym imieniu – Perseusz Devon Rex prawdziwy wulkan energii – Reksio.Serdecznie zapraszamy.

więcej

godzina

(Czwartek) 10:00 - 12:00

miejsce

sala Pszczółek na parterze

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X