Niepubliczne

październik, 2018

01paź12:0015lut(lut 15)16:00ZAJĘCIA DODATKOWE - PIERWSZY SEMESTR

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, informujemy, że zajęcia dodatkowe rozpoczynają się od 1 października 2018 a kończą w pierwszym semestrze 14.02.2019. Harmonogram zajęć wygląda następująco:

robotyka – zajęcia odbywają się w poniedziałki
godz. 13.30 -14.00 – 4,5 latki
godz. 14.00-14.30 6 latki

basen – zajęcia odbywają się we wtorki
godz. 16.00-16.30 – pierwsza grupa
godz. 16.30 17.00 – druga grupa

ceramiki – zajęcia odbywają się we wtorek
godz. 13.30 – 14.00

taniec z instruktorem z Akademii Hakiela – zajęcia odbywają się w czwartki
godz. 14.30 -14.00 – 4 latki
godz. 14.30-15.30 – 5,6 latki

joga – zajęcia odbywają się w czwartki
godz. 12.45 -13.15 – 4 latki
godz. 13.15 – 13.45 – 5 latki
godz. 13.45 – 14.15 -6 latki

judo – zajęcia odbywają się w piątki
godz. 14.15 – 14.45

godzina

Październik 1 (Poniedziałek) 12:00 - Luty 15 (Piątek) 16:00

• Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
    Tata Leny
  • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
    i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
    Rodzice Jasia
  • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
    Mama Krzysia
  • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
    Rodzice Gabrysi
  • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
    Rodzice Mateusza
  • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
    Rodzice Maxa
  • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
    Mama Hani
  • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
    Rodzice Gabi
  • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
    Rodzice Konrada
  • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
    Rodzice Zosi
  • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
    Mama Henia, Tereski i Zyzia

• X