Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2019

01paź13:4505cze(cze 5)16:00ZAJĘCIA DODATKOWE - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

ZAJĘCIA DODATKOWE-PŁATNE
Informujemy, że zajęcia dodatkowe – płatne rozpoczynają się od 1 października.
W naszej tegorocznej ofercie znajdują się następujące propozycje :
BALET – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W PONIEDZIAŁKI W GODZ. 13.45-14.15
Lekcje tańca/baletu dla dzieci rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się.Lekcje z elementami baletu prowadzić będzie p. Malwina Janus
ROBOTYKA – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W PONIEDZIAŁKI W GODZ. 15.00 – 16.00
Warsztaty z robotyki powstały z myślą połączenia wiedzy technicznej z zabawą. Dzięki edukacyjnym klockom dzieci rozwijają umiejętności manualne a także inteligencję wizualno – przestrzenną poprzez myślenie obrazami czy też poprzez rozwijanie swojej wyobraźni. Celem zajęć jest pobudzanie dziecięcej kreatywności, rozwijanie zdolności inżynierskich, rozwijanie umiejętności pracy w grupie oraz twórczego rozwiązywania problemów, nauka podstaw logiki, mechaniki, fizyki, matematyki, a także podstaw programowania.
CERAMIKA – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE WE WTORKI OD GODZINY 13.45– 14.30
Zajęcia te uwrażliwiają naszych podopiecznych na sztukę, motywują do samodzielnej kreacji artystycznej. Dzieci pracując z gliną rozwijają nie tylko zdolności plastyczne, wyobraźnię, uczą się podstawowych technik ale przede wszystkim poprawiają swoje umiejętności manualne, ćwiczą koordynacje ruchową, spostrzegawczość, umiejętność organizacji tak potrzebne przy nauce pisania i dalszej nauce w szkole .
SZACHY – ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ W ŚRODY W GODZINACH 13.45- 14.15
Na zajęciach dzieci bardzo szybko uczą się zasad gry. Zabrane w bajkowy świat dwóch królestwo( Waniliowego i Czekoladowego ), z drewnianym wojskiem uczą się z zasadami bronić swego władcy. Nauka gry w szachy to nie tylko rozrywka, to uczenie się reguł, zdyscyplinowanie, nauka koncentracji, rozwijanie logicznego myślenia i wyobraźni.
AKROBATYKA – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W ŚRODY W GODZ. 13.45 – 14.15
Celem zajęć jest rozpalenie w dziecku miłości do aktywności fizycznej. Nauczenie dbania o siebie, wiary we własne możliwości, rozwijanie odwagi i pracowitości.
JOGA – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE WE CZWARTKI W GODZINACH 12.45 – 14.15
Zachęcamy wszystkich do udziału w zajęciach jogi . Zalet tej formy aktywności jest wiele : uczy tworzenia poczucia przynależności do grupy, uczy myślenia grupowego.
U dzieci zwiększa się odwaga, poczucie wartości, akceptacja siebie i innych, uaktywniają się umiejętności liderskie, zwiększa się naturalność w kontaktach i odpowiedzialność za kolegów, poprawa pamięci i koncentracja.
TANIEC – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W CZWARTKI OD GODZINY 15.00-16.00
We współpracy ze szkołą Akademia Hakiela, po raz kolejny organizujemy kurs tańca, na którym dzieci w oparciu o program Światowej Organizacji Tańca poznawać będą nie tylko technikę tańca, ale także uczyć się będą koncentracji uwagi, pracowitości. Taniec wpływa również na umiejętność współpracy w grupie, daje namiastkę estetyki i elegancji.
JUDO – ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W PIĄTKI OD GODZINY 14.15-15.00
Judo ogólnorozwojowe zajęcia dla przedszkolaków, które bazują na elementach judo (nauka bezpiecznego upadania). Zajęcia zawierają również elementy gimnastyczne, gry i zabawy ruchowe oraz różnego rodzaju zadania sprawnościowe. Ćwiczenia są często zmieniane, utrzymane w tempie i zaplanowane w ten sposób, aby utrzymać koncentrację dzieci. Zajęcia odbywają się na specjalnej macie, która zwiększa bezpieczeństwo ćwiczących. Funny Judo kształtuje koordynację ruchową, wytrzymałość, zwinność, siłę, a także dyscyplinę i koncentrację. Szczególna uwaga zwracana jest na naukę istotnej w życiu umiejętności prawidłowego padania, co ma zmniejszyć ryzyko narażania zdrowia (urazy głowy, złamania, zwichnięcia i skręcenia kończyn). Jest to idealne wprowadzenie do każdego sportu dla najmłodszych.

więcej

godzina

Październik 1 (Wtorek) 13:45 - Czerwiec 5 (Piątek) 16:00

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X