Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

październik, 2017

25paź15:0016:30ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW – GRUPA TRZYLATKÓW PSZCZÓŁEK

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Pszczółek ! serdecznie zapraszamy na zajęcia otwarte dnia 25.10 o godz.15.00. Zajęcia tego typu realizowane są w ramach planu współpracy przedszkola z Rodzicami. Mają na celu nie tylko umożliwić Rodzicom poznanie sposobów pracy nauczycieli, relacji pomiędzy nauczycielami a dziećmi oraz ale przede wszystkim pozwalają Rodzicom dokonać obserwacji zachowania dziecka na tle grupy. Takie zajęcia dają możliwość na śledzić postępy własnego dziecka w zakresie osiąganych kompetencji fizycznych, umysłowych, społecznych itp.Zajęcia otwarte zawsze wzbudzają wiele pozytywnych emocji wśród Rodziców. W czasie zajęć otwartych nauczyciele proszą Państwa o czynny w nich udział. Dzięki temu Rodzice bawiąc się ze swoimi dziećmi stają się aktywnymi uczestnikami procesu edukacyjnego, widząc charakter pracy wychowawczo – dydaktycznej szybciej doceniają umiejętności, wiedzę i wysiłek włożony w codzienne przygotowanie zajęć przez nauczyciela.Bardzo prosimy o potwierdzenie swojego uczestnictwa do dnia 20.10 ( piątek ) u wychowawcy. Do zobaczenia.

więcej

godzina

(środa) 15:00 - 16:30

miejsce

budynek przedszkola MAŁY PODRÓŻNIK

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIKZACZYTANI.ORG

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X