Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

maj, 2019

29maj(maj 29)09:0031(maj 31)15:30ZIELONE PRZEDSZKOLE – DOLINA BOBRÓW - GRUPA SŁONIKÓW I GRUPA ŻABEK

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice,
W dniach 29,30,31 maja planujemy wyjazd na Zielone Przedszkole do Doliny Bobrów do Gospodarstwa Agroturystycznego w Wólce Dłużewskiej. Zapraszamy do zajrzenia na stronę
http://dolinabobrow.pl/

Poniżej przedstawiamy przykładowy program:
Dzień 1

godz. 10.00- przyjazd, zakwaterowanie, zapoznanie z terenem i zasadami
bezpieczeństwa, godz. 12.00 – przejażdżka wozem konnym po okolicznych wioskach, godz. 14.00 – obiad, godz. 15.00 – zajęcia: wyrób i wypiek chleba, godz. 17.00 – podwieczorek, godz. 17.30 – maszyny i urządzenia rolnicze, młocka cepami, pranie na tarze, warsztat tkacki pokaz robienia kilimów oraz przędzenie wełny i lnu, godz. 19.00 – kolacja, godz. 20.00 – 21.00 – gra terenowa.

Dzień 2

godz. 9.00 – śniadanie. Przed wyjściem zabieramy drugie śniadanie jeśli pozostajemy na terenie gospodarstwa cały czas jest dostępny tzw.” kącik głodomora”, gdzie dzieci mają do dyspozycji: dżemy, sery, masło, wędlinę,chleb, godz. 10.00 – wycieczka szlakiem siedmiu młynów nad Piaseczną, godz. 13.00 – gry i zabawy z dawnych lat, godz. 14.00 – obiad, godz. 15.00 – wyplatanki z siana ptaszków, godz. 17.00 – podwieczorek, godz. 17.30 – mleko i jego przetwory, godz. 19.00 – kolacja w formie ogniska, godz. 20.00 – poszukiwanie skarbów z wykrywaczem metali.
Dzień 3

godz. 9.00 – śniadanie, godz. 10.00 – zajęcia z pszczelarzem, godz. 11.30 – wycieczka do Rezerwatu Doliny Świdra, godz. 14.00 – obiad, godz. 15.30 – wyjazd

więcej

godzina

29 (środa) 09:00 - 31 (Piątek) 15:30

miejsce

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE „Dolina Bobrów”

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X