Witaj w Zerówce Małego Podróżnika – miejscu, gdzie Twoje Dziecko odkryje nowe horyzonty
i stanie się niezależnym podróżnikiem po świecie wiedzy!

Nasze działania ukierunkowane są na zdobycie praktycznych umiejętności oraz rozwijanie pasji, aby u progu szkoły Przedszkolaki były dziećmi pewnymi siebie, przygotowanymi do podjęcia wszelkich szkolnych wyzwań w przyszłości.

Co wyróżnia naszą Zerówkę? To niezwykłe wyprawy i wyjazdy edukacyjne – dwa razy w roku ruszamy na Zielone Przedszkole, gdzie Dzieci uczą się podejmować decyzje, pracować w zespole, a także organizować swój czas oraz rozwijać się w nowym środowisku. Dodatkowo, jednodniowe wycieczki w różne miejsca w Polsce są doskonałą okazją do odkrywania tajemnic kraju
i kształtowania wiedzy naszych podopiecznych o historii i kulturze naszej ojczyzny.

Celem Zerówki jest przygotowanie Małego Podróżnika do roli ucznia w szkole podstawowej. Dlatego stawiamy na solidne fundamenty w postaci wiedzy, pewności siebie oraz kształtowania naturalnej motywacji do nauki. W Zerówce w Niepublicznym Dwujęzycznym Przedszkolu Mały Podróżnik gwarantujemy:

• Przygotowanie Dzieci do spotkań rekrutacyjnych w najlepszych szkołach społecznych i prywatnych w Warszawie.
  • Profesjonalne wsparcie w rozwijaniu umiejętności miękkich – społecznych
    i emocjonalnych.
  • Realizację rozszerzonej Podstawy Programowej, która uwzględnia potrzeby rozwojowe każdego malucha.
  • Naukę czytania ze zrozumieniem i pisania już na początkowym etapie.
  • Doskonalenie biegłości grafomotorycznej, kluczowej dla przyszłego sukcesu w nauce.
  • Indywidualne podejście do zainteresowań, aby każde Dziecko mogło rozwijać swoje pasje.
  • Ścisłą współpracę z Wychowawcami, specjalistami oraz Rodzicami w budowaniu pozytywnego obrazu szkoły u Dzieci.
  • Tworzenie diagnoz gotowości szkolnej, aby zapewnić optymalny start w edukacji.

Myślisz o najlepszej szkole
dla swojego dziecka?

Przygotuj je na nią jak najlepiej.
Przyjęcia do Zerówki rozpoczęte.
Zarezerwuj jedno z niewielu miejsc już teraz!
Zadzwoń lub umów się na spotkanie.