W Niepublicznym Dwujęzycznym Przedszkolu zapewniamy Dzieciom doskonałe warunki do rozwoju pasji i zainteresowań.

Dajemy przestrzeń do inspirującego i kreatywnego spędzenia wolnego czasu, wspieramy talenty i motywujemy do pokonywania własnych barier.

PODRÓŹNIK

W naszej placówce każdy Przedszkolak rozpoczyna niezwykłą podróż przez świat literatury, muzyki, sztuki i nauki. To miejsce gdzie otwieramy serca i umysły na nowe wyzwania inspirując do odkrywania nieznanych obszarów wiedzy. Tutaj nasze Przedszkolaki rozwijają swoje talenty i stają się wyjątkowymi i pełnymi pasji Dziećmi.

Program Małego Podróżnika obejmuje niepowtarzalne doświadczenia, takie jak trzydniowe wyjazdy na Zielone Przedszkole, całodniowe wycieczki pociągiem do Krakowa, malownicze wyjścia plenerowe oraz fascynujące warsztaty naukowo-przyrodnicze w gospodarstwach agroturystycznych.

Dołącz do nas, aby dać swojemu Dziecku możliwość odkrywania świata w sposób pełen przygód i inspiracji!

UCZEŃ

Absolwent Małego Podróżnika to Dziecko wyposażone w solidną wiedzę, którą zdobył podczas zajęć poprzez praktykę i doświadczenie.

Uczy się zadawać pytania i szukać odpowiedzi rozwijając umiejętność samodzielnego myślenia i analizy. Ponadto, ma świadomość swoich emocji, co pomaga mu lepiej zrozumieć otaczający świat oraz radzić sobie w różnych sytuacjach.

Program edukacyjny Małego Podróżnika stawia na wykorzystanie potencjału kreatywnego odkrywcy, który inspiruje naszych Absolwentów do rozwoju i stania się doskonałymi uczniami w przyszłości. Aktywne uczestnictwo w tematycznych dniach specjalnych, projektach badawczych, wykonywanie zadań domowych,  przeprowadzanie eksperymentów i doświadczeń naukowych oraz prezentacje edukacyjne, przyczyniają się do późniejszych sukcesów szkolnych.

Dołącz do Małego Podróżnika, aby dać swojemu Dziecku szansę na harmonijny rozwój i osiągnięcie sukcesów zarówno w szkole, jak i w życiu!

ARTYSTA

W Małym Podróżniku niezmiennie pielęgnujemy pasję do szeroko pojętej sztuki. Nasze działania kształtują nie tylko gust estetyczny, ale także rozwijają w Dzieciach umiejętność dostrzegania piękna w barwach i dźwiękach, przygotowując je do pełnienia roli wszechstronnych i pewnych siebie twórców.

W przedszkolu Mały Podróżnik wprowadzamy Dzieci w świat sztuki poprzez bogaty wachlarz doświadczeń takich jak: wizyty w teatrze, kinie oraz muzeum, niedzielne poranki w Filharmonii Narodowej, spotkania z literaturą, inspirujące zajęcia plastyczne, konkursy recytatorskie, festiwale piosenki, warsztaty taneczne oraz tematyczne bale. Dodatkowo, organizujemy dni muzyki, kultury, sztuki i architektury, zapewniając Dzieciom niezapomniane doświadczenia oraz wprowadzając je w świat muzyki klasycznej w trakcie wyjątkowych koncertów.

Dołącz do nas, aby dać swojemu Dziecku możliwość odkrywania świata przez pryzmat sztuki i w duchu kreatywności!

EKOLOG

Mali Podróżnicy wiedzą jak ważne jest dbanie o środowisko naturalne, a także ochrona przyrody i miłość do zwierząt. Kształtowanie postawy ekologicznej, szacunku do natury i dbałości o zieleń odbywa się poprzez zaangażowanie naszych Przedszkolaków w warsztaty przyrodnicze, hodowlę roślin doniczkowych i uprawę ogródka ziołowo-warzywnego, a także organizację zbiórek charytatywnych na rzecz schronisk dla zwierząt. Promowanie działań ekologicznych pozwala nie tylko na zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, ale stanowi również ważny element rozwoju pod względem zdolności manualnych oraz umiejętności życia w symbiozie z naturą i społeczeństwem.

SPORTOWIEC

KUCHARZ

W Małym Podróżniku stawiamy na zdrowe nawyki żywieniowe jako podstawę prawidłowego rozwoju. Nasze inicjatywy kulinarne umożliwiają nie tylko naukę gotowania ale również poznanie nowych kultur poprzez zgłębianie tajników ich kuchni. Mali Podróżnicy mają możliwość uczestniczenia w kołach kulinarnych, warsztatach prowadzonych w restauracji, tematycznych dniach specjalnych z kuchni świata a także konkursach kulinarnych „Masterchef”. Te działania nie tylko rozwijają umiejętności kulinarne Dzieci, ale również otwierają ich na nowe smaki i doświadczenia, wspierając pełny rozwój i zaspokajając ich ciekawość kulinarną.

Dołącz do nas, aby dać swojemu Dziecku szansę na kulinarne odkrycia i zdrowy rozwój!