W kolejną środę rano p. Karina zaprasza Małych Podróżników na przestawienie pt. „ Gwiazdeczka ”. Po południu spektakl zobaczą Rodzice, których Dzieci biorą udział w popołudniowych teatralnych zajęciach dodatkowych.
„Opowieść o gwiazdeczce” to historia, w której główną bohaterką jest mała i niezwykle wrażliwa gwiazdka, która opuszcza niebo i schodzi na ziemię, by szukać swojego przeznaczenia. Bardzo chce pomagać leśnym zwierzętom, ale nikt jej nie potrzebuje ani jeże, ani wilki, żaby, sowy i niedźwiedzie też nie. Tylko mały zagubiony Jeżyk jej wypatruje. Nie może trafić do swego domu, bo to ona świeciła nad jego norką, a teraz jej nie ma na niebie.
Spektakl pełen wzruszeń pokaże, jak ważne jest pomagać innym. Każdy z nas, nawet najmniejszy, jest dla kogoś wielkim skarbem i ma w sobie coś wyjątkowego, czego potrzebuje inna osoba do szczęścia.