Niepubliczne

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Events at this location

luty

30sty(sty 30)10:0003lut(lut 3)17:00EKOSYSTEM PUSTYNIA – PIĄTY Z DZIESIĘCU TYGODNI DYDAKTYCZNYCH Z CYKLU „ POZNAJEMY EKOSYSTEMY ”- WSZYSTKIE GRUPY

30sty(sty 30)10:0003lut(lut 3)17:00HOME PROJEKT – TALIZMANY I NASZYJNIKI – WSZYSTKIE GRUPY

01lut10:0012:00BAL KARNAWAŁOWY „ W KRAINIE FARAONA ” - WSZYSTKIE GRUPY

02lut09:0012:00DZIEŃ SPECJALNY – DZIEŃ EGIPSKI – WSZYSTKIE GRUPY

07lut10:0012:00DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA TYGRYSKI

08lut10:0012:00DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA MRÓWKI

09lut10:0012:00DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA DELFINKI

09lut15:3017:30DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GRUPA BIEDRONKI

kwiecień

07kwi07:3018:00DZIEŃ DYREKTORSKI – PRZEDSZKOLE NIECZYNNE - WSZYSTKIE GRUPY

maj

02maj07:3018:00DZIEŃ DYREKTORSKI – PRZEDSZKOLE NIECZYNNE - WSZYSTKIE GRUPY

czerwiec

09cze07:3018:00DZIEŃ DYREKTORSKI – PRZEDSZKOLE NIECZYNNE - WSZYSTKIE GRUPY

• Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
    Tata Leny
  • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
    i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
    Rodzice Jasia
  • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
    Mama Krzysia
  • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
    Rodzice Gabrysi
  • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
    Rodzice Mateusza
  • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
    Rodzice Maxa
  • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
    Mama Hani
  • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
    Rodzice Gabi
  • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
    Rodzice Konrada
  • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
    Rodzice Zosi
  • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
    Mama Henia, Tereski i Zyzia

• X