AKCJA CHARYTATYWNA – RATUJMY ZWIERZAKI W SCHRONISKACH – WSZYSTKIE GRUPY

09lis(lis 9)07:3030(lis 30)18:00AKCJA CHARYTATYWNA – RATUJMY ZWIERZAKI W SCHRONISKACH – WSZYSTKIE GRUPY

Drodzy Rodzice, Mali Podróżnicy, pomóżcie nakarmić zimą psiaki i kociaki !!!

Zachęcamy serdecznie do wzięcia udziału w organizowanej przez Małego Podróżnika zbiórce karmy i innych akcesoriów dla psów i kotów przebywających w schronisku dla bezdomnych zwierząt. Ze względu na wielkie potrzeby zwierzaków udział w tego typu akcji jest bardzo ważny, możemy zrobić dobry uczynek, a przy okazji uczyć Dzieci empatii i bezinteresownej pomocy. Jesteśmy przekonani, że jak zawsze możemy liczyć na Państwa zaangażowanie – Zwierzęta bezdomne potrzebują naszego wsparcia, więc pomagajmy. Z góry dziękujemy. Akcja zbiórki rozpoczyna się od 9.11 i potrwa do końca miesiąca. O szczegółach akcji poinformują Państwa wychowawcy grup.

20201111 07:30 - 20201111 18:00(GMT+00:00)

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa