Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

listopad, 2020

30lis10:0012:00ANDRZEJKI I KATARZYNKI - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

” Jest chatka w lesie ukryta, w mchy i paprocie spowita. Nocą przy pełni księżyca śpi tam pewna czarownica. Jej miotła z witek brzozowych sama wyrusza na łowy. Jej kot czarny niby smoła sam warzy w kociołku zioła. Tak że pod zielonym dachem snują się dziwne zapachy. Sen ją kołysze, bo płynie przez niebo chatką jak zaczarowanym statkiem „.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na wspaniałą zabawę Andrzejkowo-Katarynkową. W tym dniu planujemy wiele atrakcji: wspaniałe wróżby, liczne konkursy i ciekawe integracyjne zadania. Dodatkowo każda grupa otrzyma zadanie plastyczne – odczaruj Złą Wróżkę. Portret brzydkiej Wróżki za pomocą materiałów plastycznych zmieni się w portret pięknej. Przy tej okazji poszukamy też postaci Wróżek w literaturze dziecięcej – skupiając się tylko na dobrych ich uczynkach.
Zachęcamy wszystkie chętne Dzieci, by 30 listopada przebrały się za Wróżki lub Czarodziejów.

więcej

godzina

(Poniedziałek) 10:00 - 12:00

miejsce

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DWUJĘZYCZNE

ul. Balonowa 12, 02–635 Warszawa

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Dodaj komentarz

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X