ANDRZEJKOWE ZABAWY I WRÓŻBY – WSZYSTKIE GRUPY

30lis09:0013:00ANDRZEJKOWE ZABAWY I WRÓŻBY – WSZYSTKIE GRUPY

’ Jest chatka w lesie ukryta, w mchy i paprocie spowita. Nocą przy pełni księżyca śpi tam pewna czarownica. Jej miotła z witek brzozowych sama wyrusza na łowy. Jej kot czarny niby smoła sam warzy w kociołku zioła. Tak, że pod zielonym dachem snują się dziwne zapachy. Sen ją kołysze, bo płynie przez niebo chatką jak zaczarowanym statkiem ’.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na wspaniały Dzień Andrzejkowo-Katarzynkowy. W tym dniu planujemy wiele atrakcji: wspaniałe wróżby, liczne konkursy i ciekawe integracyjne zadania. Może w tym dniu uda się nam odczarować każdą Złą Wróżkę i poszukać dobrych Wróżek w literaturze dziecięcej. Oczywiście w woskowych przepowiedniach skupimy się tylko na miłości i sukcesach. Zachęcamy wszystkie chętne Dzieci, by w tym dniu przebrały się za Wróżki lub Czarodziejów.

20221111 09:00 - 13:00(GMT+00:00)