BAL JESIENNY – NA DWORZE KRÓLA – WSZYSTKIE GRUPY

23paź09:3012:30BAL JESIENNY – NA DWORZE KRÓLA – WSZYSTKIE GRUPY

Na dworze królowej i króla wielki bal,
gdy orkiestra pięknie gra, dobry humor każdy ma!

W poniedziałek w naszym Przedszkolu odbędzie się uroczysty bal pod hasłem „ Na dworze króla ”.
Zatem w zabawie karnawałowej uczestniczyć mogą piękne królewny i damy dworu, przystojni królowie i książęta, dzielni rycerze oraz smoki ( choć w baśniach budzą grozę to na czas balu staną się bardzo miłymi i sympatycznymi stworzeniami ).

Jak tradycja nakazuje Bal będzie pełen atrakcji – czekać na Was będą liczne konkursy, zagadki, zabawy taneczne w rytm ulubionych hitów, zabawy z balonami i chustą animacyjną a także zdrowe przekąski. W każdej grupie wybierzemy króla i królową balu – oceniać będziemy strój, taniec oraz dworskie zachowanie.

Mamy nadzieję, że wspólnie spędzony czas dostarczy Małym Podróżnikom pozytywnej energii i pozwolili na chwilę przenieść się do królewskiego świata.

20231010 09:30 - 12:30(GMT+00:00)