BAL JESIENNY – ZWIERZĄTKA Z FARMY – WSZYSTKIE GRUPY

27paź10:0012:00BAL JESIENNY – ZWIERZĄTKA Z FARMY – WSZYSTKIE GRUPY

W czwartek w godzinach 10.00-12.00 zapraszamy wszystkich Małych Podróżników na Jesienny Bal tematyczny. Motywem przewodnim Balu jest ekosystem wiejski, zatem mile widziane są wszystkie przebrania zwierząt szczególnie tych z gospodarczego podwórka. Przedszkolaki mogą się przebrać się za koniki, króliczki, kurczaki, gąski ale także za rolnika lub farmera – obiecujemy, że wszystkie stroje wykonane samodzielnie nagrodzimy podwójnymi oklaskami. Zgodnie z tradycją tym dniu nie zabraknie wielu atrakcji. Dźwięki radosnej muzyki przerywać będą zręcznościowe wyzwania, tematyczne zadania i konkursy niespodzianki. Na koniec zaprosimy wszystkie Dzieci na słodki poczęstunek. Wszyscy będziemy się doskonale bawić:).

20221010 10:00 - 12:00(GMT+00:00)