BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE ZABAW ZIMOWYCH – GRUPA DELFINKÓW I TYGRYSKÓW

08sty(sty 8)09:0012(sty 12)15:00BEZPIECZEŃSTWO W CZASIE ZABAW ZIMOWYCH – GRUPA DELFINKÓW I TYGRYSKÓW

Drodzy Rodzice, małymi krokami zbliżają się ferie zimowe … To doskonały czas na wspólną zimową zabawę i rozmowę na temat bezpiecznego sposobu spędzania czasu.
Mali Podróżnicy doskonale wiedzą , jak ważne jest przebywanie na świeżym powietrzu i dbanie o aktywność fizyczną. W kolejnym tygodniu przypomnimy Delfinkom i Tygryskom podstawowe zasady bezpieczeństwa : jak odpowiednio dostosować ubiór do temperatury, gdzie się bawić ( np. nie na zamarzniętych zbiornikach wodnych), jak korzystać ze sprzętów zimowych. Przedszkolaki poszukają argumentów przemawiających za zimowym wyjazdem nad morze lub w góry. Dzieci nauczą się – jak spakować plecak, by wszystko co się w nim znajduje było potrzebne w czasie zimowej wyprawy. Podsumowując dzień Mali Podróżnicy odegrają mini scenki dramowe i powtórzą telefony alarmowe.
Wszystkim Przedszkolakom, którzy wyjeżdżają na ferie życzymy – Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami. Dbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz osób Wam towarzyszących. Dobrze się bawcie, nabierajcie sił i motywacji, szybko i zdrowo wróćcie do Przedszkola.

20240101 09:00 - 20240101 15:00(GMT+00:00)