Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

czerwiec, 2023

19cze(cze 19)09:0023(cze 23)15:00BEZPIECZNE WAKACJE – WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

W kolejnym tygodniu podczas zajęć dydaktycznych będziemy szukać argumentów za wakacyjnym wyjazdem nad morze lub w góry. Przy okazji realizacji tematu odbędą się rozmowy prozdrowotne – co to znaczy być bezpiecznym w górach i nad morzem? Mali Podróżnicy poznają ciekawostki związane z morzem. W opowiadaniach, piosenkach i zabawach Dzieci poszukają informacji na temat żeglugi, latarni morskich, portów. Nie zabraknie rozmowy na temat bogactw morskich głębin i zwierząt żyjących w wodnym środowisku. Kolejne dni poświęcimy wakacjom w górach. Dzień pt. „ Bezpiecznie na szlaku ” pomoże Przedszkolakom zdobyć wiedzę jak należy spakować plecak ( co jest w nim potrzebne i dlaczego ), gdy planuje się wspinaczkę. Dzieci porównają ubiór i obuwie niezbędne w morskich i górskich wyprawach. Podsumowując temat bezpieczeństwa powtórzymy telefony alarmowe i wykonamy wspólną tablicę informacyjną pt. Zasady zdrowego wypoczynku. Wakacje zbliżają się małymi krokami … i wszyscy chcemy przeżyć je pięknie i bezpiecznie.

więcej

godzina

19 (Poniedziałek) 09:00 - 23 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X