Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

luty, 2023

13lut(lut 13)10:0017(lut 17)15:00BEZPIECZNE ZABAWY NA ŚNIEGU - WSZYSTKIE GRUPY

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice, małymi krokami zbliżają się ferie zimowe … To doskonały czas na wspólną zimową zabawę i rozmowę na temat bezpiecznego sposobu spędzania czasu.

Mali Podróżnicy doskonale wiedzą , jak ważne jest przebywanie na świeżym powietrzu i dbanie o aktywność fizyczną. W kolejnym tygodniu przypomnimy Dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa : jak odpowiednio dostosować ubiór do temperatury, gdzie się bawić ( np. nie na zamarzniętych zbiornikach wodnych), jak korzystać ze sprzętów zimowych. Najstarsze grupy poszukają argumentów przemawiających za zimowym wyjazdem nad morze lub w góry. Przedszkolaki nauczą się – jak spakować plecak, by wszystko co się w nim znajduje było potrzebne w czasie zimowej wyprawy. Podsumowując dzień Mali Podróżnicy odegrają mini scenki dramowe i powtórzą telefony alarmowe.

Wszystkim Przedszkolakom, którzy wyjeżdżają na ferie życzymy – Odpoczywajcie, cieszcie się swobodą, przygodami. Dbajcie o bezpieczeństwo swoje oraz osób Wam towarzyszących. Dobrze się bawcie, nabierajcie sił i motywacji, szybko i zdrowo wróćcie do Przedszkola.

więcej

godzina

13 (Poniedziałek) 10:00 - 17 (Piątek) 15:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróżnik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X