Niepubliczne
Przedszkole
Mały Podróżnik
– Warszawa-Mokotów

/ Numer ewidencyjny placówki: 268 /
Zadzwoń! +48 539 989 542

styczeń, 2022

24sty(sty 24)10:0014lut(lut 14)18:00DIAGNOZA GOTOWOŚCI SZKOLNEJ – GRUPA BIEDRONKI A I GRUPA BIEDRONKI S

szczegóły wydarzenia

Drodzy Rodzice Biedronek A i Biedronek S informujemy, że przyszły tydzień Wychowawcy grup przeznaczą na ponowne sprawdzenie wiedzy i umiejętności Dzieci dokonując końcowej diagnozy gotowości szkolnej. Z uwagi na krótki czas, który upłynął od pierwszej diagnozy, uaktualnienie większości obszarów będzie wiązało się jedynie z niewielką korektą dokonanych postępów. Oceny wysłane zostaną Państwu do 14-go lutego.
Dodatkowo w dniach 14.02 -18.02 odbędą się próbne egzaminy. Ten rodzaj spotkania ma na celu oswojenie Dzieci z sytuacją egzaminacyjną. W obecności Dyrekcji i Wychowawcy Biedronki A i Biedronki B będą miały szansę zaprezentować swoje umiejętności językowe, matematyczne oraz wiedzę ogólną. Zwracamy się z prośbą o przekazanie Wychowawcom dat wszystkich spotkań egzaminacyjnych oraz nazw placówek, do których pretendują Biedronki.

więcej

godzina

Styczeń 24 (Poniedziałek) 10:00 - Luty 14 (Poniedziałek) 18:00

miejsce

NIEPUBLICZNE DWUJĘZYCZNE PRZEDSZKOLE MAŁY PODRÓŻNIK

Balonowa 12

organizator

Grupa BiedronekNiepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole Mały Podróznik

Możliwość komentowania została wyłączona.

 • Mieliśmy szczęście z wyborem przedszkola. Mały Podróżnik okazał się być miejscem przyjaznym, gdzie dzieci chętnie chodzą i z którego nie chcą wychodzić.
  Tata Leny
 • Dziękujemy wszystkim nauczycielom za inspirujące zajęcia, wspaniałą naukę i zabawę, zrozumienie
  i gotowość pomocy w każdej sytuacji.
  Rodzice Jasia
 • Polecam to przedszkole tym dzieciom i rodzicom, którzy chcą kontynuować edukację w czołowych niepublicznych szkołach na Mokotowie, bowiem nauczanie odbywa się tam na najwyższym poziomie.
  Mama Krzysia
 • Polecamy Małego Podróżnika, tam pielęgnowano i rozwijano muzyczny talent naszej córki. Z małej sceny przedszkola trafiła na deski dużego teatru.
  Rodzice Gabrysi
 • Dziękujemy wszystkim, którzy tworzą i doskonale nadzorują to wyjątkowe przedszkole, gdzie każde dziecko traktowane jest w sposób szczególny i indywidualny.
  Rodzice Mateusza
 • W Małym Podróżniku mój syn polubił język angielski. Nauka w formie zabawy szybko dała rezultaty i stała narzędziem do komunikacji.
  Rodzice Maxa
 • Mały Podróżnik doskonale przygotował moją córkę do podjęcia edukacji w szkole. Bez problemu przeszła wszystkie rozmowy kwalifikacyjne, teraz z radością kontynuuje naukę.
  Mama Hani
 • Chcielibyśmy z całego serca bardzo podziękować za wszystko co ofiarowaliście naszemu dziecku przez te kilka lat spędzonych w Małym Podróżniku. Jesteście wspaniałym zespołem!
  Rodzice Gabi
 • W Małym Podróżniku nasz syn bardzo chętnie spędzał czas. Po złych doświadczeniach w innym miejscu, byliśmy szczęśliwi, gdy całym sercem pokochał to przedszkole.
  Rodzice Konrada
 • Przedszkole Mały Podróżnik to miejsce, gdzie przyjazna atmosfera sprzyja rozwojowi dziecka. Wspaniali nauczyciele dostrzegli potrzeby naszego Małego Człowieka i rozwijali we właściwym kierunku.
  Rodzice Zosi
 • Wspaniałe przedszkole! Moje dzieci zawsze chętnie tu przychodziły. W miłym otoczeniu zdobyły nowe umiejętności i ogromną wiedzę o świecie. Jedzenie jest zdrowe i smaczne!
  Mama Henia, Tereski i Zyzia

 •  
 • X